Hakkımızda

Rapid Direct Profil

RapidDirect profesyonelleri tarafından yapılmıştır   mekanik mühendisleri ve tasarımcılar, hizmet etmek üzere   küresel   prototipleme ve enjeksiyon kalıplama gereksinimlerini Çin'e bırakan ürün tasarımcıları, mühendisleri ve satın alma yetkilileri, ihtiyaçları için en uygun üretim çözümünü bulmanın zor ve zaman alıcı olduğunu görebilir. Yani bu, konuşmayı mühendisleştirmek için bir mühendis. RFQ'lar göndermek, geri bildirim beklemek, çizimler göndermek, farklı miktarlar istemek, daha fazla geri bildirim beklemek, yalnızca en uygun fiyatlandırma ve teslim sürelerinden daha az geri almak için gün harcamak zorunda değilsiniz. RapidDirect, en hızlı, en uygun maliyetli hızlı prototipleme, enjeksiyonlu kalıplama, kalıplama ve CNC işleme hizmetlerini sunar. RapidDirect, müşterileri için gerçek bir ortaktır ve son derece işbirlikçi çalışma stilleri ve net iletişim yoluyla uzun vadeli ilişkiler kurma konusunda kararlıdır.   Talep üzerine lider üretim şirketi olarak,   500 CNC tezgahı, altı portal freze takımı ve bir dizi yardımcı ekipman dahil olmak üzere 700'den fazla ekipmana sahibiz. Ayrıca, 300 profesyonel teknisyenimiz var ve size en profesyonel ve en iyi hizmeti sunmamızı sağlayan teknik uzmanlar üretiyoruz.

RapidDirect ile ortaklık kurarken, tek bir satıcıdan çok sayıda hizmetin basitliğini ve tek bir prototipten onlarca pre'e kadar ölçekleme yeteneğini elde edersiniz. üretim bitmiş birimlere binlerce parça. Çin'deki en büyük üretim ağına sahip RapidDirect   Çin'de kurulmuş bir şirketle etkileşime girme rahatlığı ile üstün müşteri hizmeti, ciddi ölçeklenebilirlik ve optimize fiyatlandırma sunar. RapidDirect   Açık iletişime ve işbirliğine dayalı bir çalışma tarzına dayanan kalıcı ilişkiler kurar. Müşteriler ayrıca uzmanlık hizmetleri için teşekkür ederler.    

 

 

 

Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin Rapid Direct

our company

2014 yılında, 100'den az çalışanı olan bir başlangıç ​​şirketiydik, ancak hızlı, yüksek verimli, kaliteli bir çalışma yönteminde ısrar ediyoruz. Profesyonel teknik servisimiz ve profesyonel tavrımızla müşterilerimizin güvenini kazandık. Müşterilerimiz 2016 yılına kadar dünya çapında 40'tan fazla ülkeye yayılmış ve çalışan sayısı 248'e yükselmiş ve sektörde iyi bir ün kazanmıştır. 2018 sonunda ekibimiz 500 üyeyi aştı ve prototip imalat sektöründe lider oldu. Şimdi BMW, Volkswagen, FILR SYSTERMS, HUAWEI vb. Şirketlerle ortaklıklar kurduk.  

RapidDirect, otomotiv, tüketici elektroniği, tıbbi ekipman, aydınlatma, ev aletleri, ev eşyaları ve daha fazlasını içeren çok çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir. Bir ürün tasarımcıları ve mühendisleri ekibi tarafından kurulduğundan, RapidDirect tasarım düşüncesi ile üretim arasındaki boşluğu kapatır. Ekip, ürün geliştiricinin ihtiyaçlarını tanır, ürün geliştirme döngüsünü anlar ve prototip üretmenin ve düşük hacimli üretimin değerini ilk fikirden tam ölçekli üretime kadar kritik bir araç olarak takdir eder.   Sunduğumuz   çeşitli profesyonel hizmetler sunan müşterilerimiz   ağırlıklı olarak CNC işleme, metal levha imalatı,   3D baskı, enjeksiyon kalıplama ve daha fazlası. Sunulan müşterinin çizimine göre 100'ün üzerinde malzeme çeşidimiz var. Örnek olarak plastik alın, ABS, POM, PMMA, PC, PA, PEI, Naylon, PTFE vb. Yüzey kaplaması gelince, eloksal, kumlama, serigrafi, toz boya vb gibi 30'dan fazla çeşit işleme yapabiliriz. Ayrıca, projenizin başarı oranını artırmak için profesyonel bir üretim danışmanlığı sunuyoruz.  

500'den fazla çalışanı ile büyük bir profesyonel ekibiz, 100'den fazla teknik uzmanımız var. Prototip işlemini hızlı bir şekilde yapabilen 200'ün üzerinde usta teknisyeni ile. Ayrıca kalıp yapımı için 80'den fazla uzman çalışanımız var. Lojistik ekibimizin ve satış ekibimizin yardımıyla, genel olarak hızlı prototipleme ve özel parça üretimi sürecini hızlandırdık.

Şirket ayrıntıları

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us