Sac İmalatı

Sac İmalat Hizmeti

RapidDirect uygun maliyetli ve isteğe bağlı sac metal prototipleme ve özel sac metal üretimini sağlar   hizmetler   düşük hacimli prototipler için yüksek hacimli üretim çalışması.  

Sac üretim süreçlerimiz arasında su jeti, lazer ve plazma kesimi; hidrolik ve manyetik frenler; Zımbalama, delme,   kaynak. Son işlemler, anodizasyon, kaplama, toz boya ve boya gibi işlemleri içerir.  

50 set sac imalat makinemiz var. Tek bir parçaya veya 5.000 parçaya ihtiyacınız olsun, RapidDirect'te siparişiniz 3 gün kadar kısa bir sürede gönderilebilir.  

Sac İmalatın Avantajları  

 • Daha iyi dayanıklılık Sac metal parçalar prototipleme ve son kullanım uygulamaları için kullanılabilir.  

 • Daha yüksek maliyet verimliliği.   Müşteriler üretim için kesin miktarlarda sipariş verebilir.  

 • Daha güçlü özellikler Sac metal malzemeler çok çeşitli mekanik özellikler sunar.  

 • Daha kısa teslim süresi. Siparişiniz   sadece bitmiş ve teslim edilebilir   birkaç gün.  

Hizmetlerimiz  

En yaygın imalat işlemlerinden biri olarak,   sac imalat ince, yassı metal parçalarını oluşturur | çeşitli teknikler kullanarak yapılara dönüştürülür. RapidDirect'in sunduğu başlıca hizmetler aşağıdadır:  

Sac İmalatı

Delme  

Delme işlemi, bir zımba ile bir presin içine monte edilmiş bir kalıp arasına bir metal levhaya uyar. Hem zımba hem de kalıp aynı şekle sahiptir, ancak zımba, kalıba basıldığında, metal levhada bir delik ya da çöküntü meydana gelmesi için, ebat olarak değişirler.

Kesme  

Sac imalatında,   metal levhaları boyuta göre kesmek için aletler kullanılır. Yumuşak metaller için,   manuel teneke snips kullanılabilir, ancak   Genelde, yüksek hızlı su jetleri, lazerler ve plazma kesme aletleri gibi daha karmaşık kesme aletleri endüstriyel imalatta daha yaygındır.

Damgalama  

Damgalama işleminde, erkek ve dişi kalıplar kullanılarak metali istenen ağ biçiminde oluşturan bir baskı presi içine bir metal levha stok parçası yerleştirilir.  

 

Yeteneklerimiz  

Malzemeler

Sac metal imalatı   sac stoğu. En yaygın malzemeler   çelik (özellikle paslanmaz çelik), alüminyum ve bakırdır. RapidDirect'te, her malzeme için bir dizi çeşit sunuyoruz:  

Çelik Paslanmaz Çelik 301 Paslanmaz Çelik 316 / 316L Paslanmaz Çelik 304 Paslanmaz Çelik 1018
Alüminyum Alüminyum 5052      
Bakır Bakır 101 Bakır C110 Bakır 260 (Pirinç)  

* Daha fazla ayrıntı ve özel parametreler için, lütfen   uzmanımıza danışın.  

Cilası

Sacdan sonra   sağa kuruldu   şekli, yüzey işlemlerinin sırası. Yüzey kaplama işlemleri   metal bileşenlerin sadece estetik yüzeylerini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda parçanın özelliklerini değiştirir, aşınma direnci, daha iyi iletkenlik ve daha fazlasını sağlar.  

Sac İmalatı

 • Boncuk patlaması
 • Toz boya
 • Eloksal (Tip II veya Tip III)
 • Kimyasal Film (Kromat Dönüşüm Kaplama)
 • görenek

Tolerans

RapidDirect'te, kesikler için standart tolerans +/- 0,020 '' ve   Virajlar için +/- 2 derece. Daha yüksek bir tolerans düzeyi elde edilebilir, ancak lütfen bunu anlayın   genellikle daha uzun üretim süreleri ve daha yüksek maliyetler gerektirir.  

Neden RapidDirect'te Sac Üretimi?

 • Profesyonel - RapidDirect, herhangi bir sac parçayı veya ürünü prototipleme veya üretme konusunda size yardımcı olmaya hazır bir mühendis ekibine sahiptir.

 • Uygun maliyetli   - RapidDirect'in yardımı ile   Sac Metal İmalatçıları ağı, parçalarınızı çok rekabetçi bir fiyata üretebilir.

 • Zaman kazandıran - 50 set sac imalat makinesi bulunmaktadır   RapidDirect'te prototipiniz, parça veya bitmiş ürünleriniz için daha kısa teslim süresi sağlar.

 • Tek elden çözüm - Statik bir parça veya mekanik bir işlemin parçası olarak, sac metal herhangi bir karmaşıklık için geniş bir yelpazede özel sac imalat çözümleri sunar.  

Üretime Başlamaya Hazır mısınız?

Anında bir maliyet tahmini ve üretilebilirlik hakkında geri bildirim almak için bize mesajınızı bırakın.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us