3D Baskı El Plakasının Hızlı Prototiplemesi

2019-05-24

3D Baskı El Plakasının Hızlı Prototiplemesi

Günümüzde, hızlı prototipleme     3D baskı el plakası model imalat endüstrisi daha verimli, akıllı ve hızlı bir yöne doğru gelişiyor, trend haline geliyor ve endüstrileri değiştirmenin yeni bir yolu olarak hızlı prototipleme hizmetleri sunuyor.

Hızlı prototipleme

3D Baskı Nedir?

Hızlı prototipleme olarak da bilinen 3D baskı, tozların, sıvıların ve diğer erimiş malzemelerin formlarının bir katı oluşturmak için tabaka halinde tabaka halinde sertleştirildiği dijital model dosyalarına dayanan bir teknolojidir. Yapısal karmaşıklık içermeyen hızlı üretim hızı ve kişiselleştirilmiş üretim ile karakterizedir.

3D yazıcılar bunu yapan cihazlardır. Farklı baskı teknolojileri ve malzemeleri nedeniyle, 3B yazıcıların farklı baskı ilkeleri, örnek işlevleri, KULLANIMI ve diğer yönleri vardır. Basılı ürünler çoğunlukla prototip üretimi, doğrulama ve güncelleme tasarımı için kullanılır ve kalıpların basılması veya son parçaların yapılması için de kullanılabilir.3D baskı teknolojisi otomobil, havacılık, tıbbi işlem, kalıp, imalat, inşaat ve diğer birçok alan.

Büyük sanayi çağının kademeli olarak gelmesi ile birlikte, imalat sanayii daha verimli, akıllı ve hızlı bir yönelime doğru gelişmektedir.3D baskı, trend haline gelmekte ve endüstrileri değiştirmenin yeni bir yolu olmaktadır. 3D baskı ne yapabilir? 3D baskının avantajları nelerdir?

hızlı prototipleme-2

1.3d   baskı amaçlı

Sayısal kontrol işleme, döküm, metal soğuk püskürtme, silikon kalıp ve diğer üretim yöntemleriyle birleştirilen 3D baskı teknolojisi, modern model, kalıp ve parça imalatında etkili bir araç haline geldi ve havacılık, otomobil, ev alanlarında yaygın olarak kullanıldı. aletleri, tıbbi, kültürel ve yaratıcı alanlar.

2.3d basılı materyaller

Rapid direct, farklı 3D baskı teknolojilerine göre, plastik dahil 120'den fazla çeşit malzemeyi kapsayan çeşitli malzemeler sunar | naylon | metal | balmumu | kompozit malzeme |, vs. Her profesyonel 3D yazıcı, her türlü 3D baskıyı karşılayabilecek çok sayıda özel malzeme ile donatılmıştır.

3. 3d baskı hizmetlerinin avantajları

Üretim süresini kısaltın, üretim maliyetini düşürün, daha karmaşık parçalar yapın, kişisel talep üzerine imalat, temiz ve çevre koruma.

3D baskı   gittikçe daha fazla kişi tarafından tanındı ve kabul edildi. İster endüstride ister hayatta olsun, 3D baskı geleneksel yoldan saptırdı ve insanların hayal gücünü salıverdi, bu da insanların kavramlarını yeniden tanımlayacak " imalat " ve " akıllı üretim " .

Hızlı prototipleme

Geleneksel üretim teknolojisine göre 3B baskı büyük bir teknolojik devrimdir, geleneksel üretim teknolojisi, geleneksel üretimin yenilikçi gelişimine yeni bir ivme kazandırabilen, geleneksel üretimin yapamayacağı teknik sorunları çözebilmek için çok fazla tanımlamak için kullanılır. Her ne kadar söylense de, binlerce yıllık birikim ve gelişmeden sonra geleneksel üretim, üretim sürecinde olmuştur, üretim teknolojisi, malzemeler vb. çok olgunlaşmış ve sanayi üssü toplumunun tüm çevreleri tarafından tanınan kapsamlı, eksiksiz bir işlev oluşturmuştur. . Ancak 3D baskı teknolojisi ile hızlı prototipleme, insanların yaşamlarına daha fazla kolaylık getiriyor.

 

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us