CNC İşleme Metal Parçaları

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Seri numarası AL-6061
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

CNC İşleme Metal Parçaları

Geleneksel mekanik işleme, metal kesmek için elle hareket eden mekanik aletlerle işlemden geçirme, ürünün doğruluğunu ölçmek için kumpaslar ve diğer aletlerle göze güvenerek sıradan tezgahların manuel olarak kullanılmasıdır. Modern endüstri uzun süredir tezgahlarda kullanılan bilgisayar tezgahlarının dijital kontrolünü kullanıyor, CNC takım tezgahları doğrudan işlenmiş herhangi bir ürün ve bileşenin teknisyenlerine göre önceden programlanabiliyor. CNC İşleme olarak adlandırdığımız budur. CNC işleme, mekanik işlemenin tüm alanlarında yaygın olarak kullanılır, kalıp işlemenin gelişme eğilimi ve önemli ve gerekli bir teknik yöntemdir.

cnc işleme

Üretim açıklaması

CNC İşleme işlemi

Hazırlık işlemi: Alüminyum 6061 hazırlayın;

Kaba işleme: bu işlem, veri seviyesi, veri açısı ve veri deliğinin tamamlanmasını gerektirir. Kaba işleme verimliliğini sağlamak için, takım beslemesi nispeten büyüktür, bu nedenle işleme doğruluğu yüksek değildir.   Hammaddeleri basit işlemlerle veya birincil işlemeyle yapılan ürünler genellikle sonraki işlemlerin daha hızlı ve daha kolay olmasını sağlamak amacıyla yarı terbiye ve terbiye için hazırlanır. Kaba işlenmiş ürünler düşük işleme doğruluğu ve düşük yüzey kalitesi ile karakterize edilir.

El ile: Müşterinin gereksinimlerini karşılamak için zımparalama ve cilalama, Kaba parlatma sırasında, eğimli bidon tamburuna çok sayıda çelik bilye, kireç ve aşındırıcı yerleştirilir. Tambur döndüğünde, top ve aşındırıcı, dışbükey cepheyi çıkarmak ve yaklaşık 0.01 mm'lik bir kenar boşluğunu ortadan kaldırabilecek yüzey pürüzlülüğünü azaltmak için tambur içinde rasgele çarpışacaktır. Parlatma, iş parçasının boyutsal veya geometrik hassasiyetini arttırmaz, ancak düz bir yüzey veya ayna parlaklığı elde etmek ve bazen de parlaklığı (sönüm) ortadan kaldırmak için kullanılır.

Eloksal oksidasyonu: Yüzeyin eloksallaştırılması, Metallerin veya alaşımların elektrokimyasal oksidasyonu. Aluminyum ve alaşımlarının, ilgili elektrolit ve spesifik teknolojik koşullar altında uygulanan bir akımın etkisi altında alüminyum ürünler (anotlar) üzerinde bir oksit filmi oluşturduğu işlem. Belirtilmediği taktirde, genellikle sülfürik asit eloksallaştırılır.

Ürün Gösterisi  

cnc işleme

Fabrika gösterisi

cnc işleme

Hızlı Doğrudan Hakkında  

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.
Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan müşterilerimize güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz. Ekibimiz, öncelikle işinizin büyümesi için dikkat çekici çözümler oluşturmak için çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, CNC işleme, prototip işleme, kalıplama veya diğer herhangi bir imalatla ilgili hizmetleri arıyorsanız, hızlı doğrudan yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us