CNC İşleme Paslanmaz Çelik Parçalar

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Seri numarası AL-6061
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

CNC İşleme Paslanmaz Çelik Parçalar

Büyük CNC işlemenin işleme teknolojisi temelde sıradan işlemeyle aynıdır, ancak kendine has özellikleri vardır. Bu nedenle, CNC işleme sürecinin parçalarını tasarlarken, yalnızca CNC işleme esnekliğini, yüksek otomasyon derecesini takip etmemeli, özellikle çok sayıda delik, oluk ve kompleksin işlenmesiyle kontur şekli karmaşık eğrisi, kavisli yüzey parçalarının işlenmesi için uygundur kutu gövdesi, arris gövdesi parçaları, birçok çeşit durumunda, küçük seri üretim, sayısal kontrol makinesi takım işleme kullanarak daha yüksek ekonomik faydalar elde edebilirsiniz.

cnc işleme

Malzeme: CNC el plaka işleme, genellikle ABS malzeme seçin, bu malzeme tel çekme oksidasyon işlemi için uygun el plaka işleme üretmek kolaydır ve el plaka işleme sonrası da daha güzeldir. Şeffaf ürünler kullanmanız gerekiyorsa, şeffaf ürünlerin CNC el plaka işlemesi için PMMA (akrilik), şeffaf ABS, şeffaf PC ve diğer malzemeleri seçebilirsiniz. Bu malzemeler tarafından üretilen el plakası parlatma yoluyla oldukça şeffaf olup gerçek ürün ile aynı etkiye sahiptir.

CNC programlama: CNC freze uçlarında kesici, bu alet işleme merkezlerinde en yaygın kullanılandır. Üretim malzemeleri beyaz çelik tungsten bıçağına ayrılabilir. Aynı zamanda alüminyum freze, demir freze kesici ayrılabilir.

Tornadaki en büyük ebat ve profil T slotu için silindirik parçaların işlenmesi, daha sonra CNC genel görünüş ebatını ve parçaları pozitif eksantrik delik tarafı sıradan freze tezgahında delme işlemini gerçekleştirdi, sonunda logo oydu.

Çapak Alma:   Operatör, ürün yüzeyinin pürüzsüz olması için çizime göre ürün yüzeyindeki çapağı gidermelidir.

El ile parlatma: Ürünleri bilgisayardaki 3B çizimlere göre el ile cilalayarak yüzeydeki CNC işaretlerinin silinmesini sağlayın. Manuel parlatma işçileri, ürünleri kaba ila ince arasında parlatmak için zımpara kağıdı kullanır ve ardından daha sonraki işlemler için gönderirler.

Parlatma: Operatör, ürünün yüzeyini yarı saydam bir görünüm elde etmek için bir parlatma sıvısıyla siler.

ürün gösterimi

cnc işleme

Fabrika gösterisi

cnc işleme

Hızlı Doğrudan Hakkında  

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.
Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan müşterilerimize güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz. Ekibimiz, öncelikle işinizin büyümesi için dikkat çekici çözümler oluşturmak için çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, CNC işleme, prototip işleme, kalıplama veya diğer herhangi bir imalatla ilgili hizmetleri arıyorsanız, hızlı doğrudan yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us