CNC İşleme Alüminyum Parçası

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Seri numarası AL-6061
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

CNC İşleme Alüminyum Parçası

CNC işleme, CNC işleme olarak da bilinir, işleme için CNC işleme araçlarını kullanmaktır. CNC işleme, bilgisayar kontrol işlemiyle programlandığından, CNC işleme, istikrarlı işlem kalitesi, yüksek işlem hassasiyeti, yüksek tekrarlama kesinliği, karmaşık yüzeyleri ve yüksek işlem verimliliğini işleyebilme avantajlarına sahiptir.

cnc işleme

Takım merkezileştirme yöntemi, çalışma prosedürünü kullanılan araca göre bölmek ve bitirilebilecek tüm parçaları bitirmek için aynı takım CNC'yi kullanmaktır. Başkalarını yapabildiklerini yapmak için ikinci bıçağı ve üçüncü bıçağı kullanın. Bu şekilde, takım değişikliklerinin sayısı azaltılabilir, boş yolculuk süresi sıkıştırılabilir ve gereksiz konumlandırma hataları azaltılabilir.

Çok fazla işlem içeriğine sahip CNC parçaları için, işlem parçaları iç şekil, şekil, yüzey veya düzlem, vb. Gibi yapısal özelliklerine göre birkaç parçaya ayrılabilir. Genel olarak, düzlem ve konumlandırma yüzeyi önce işlenir ve sonra delik işlenir. İlk önce basit geometrik şekiller işlenir ve karmaşık geometrik şekiller işlenir. İlk önce, düşük işleme hassasiyetine sahip parçalar işlenir ve ardından daha yüksek işleme hassasiyetine sahip parçalar işlenir.

CNC işleme deformasyonuna yatkın parçalar için, kaba işleme sonrasında olası deformasyona bağlı olarak şekli düzeltmek için kaba ve ince CNC işleme sıralama yöntemi benimsenmiştir. Bu nedenle, genel olarak konuşursak, tüm kaba ve ince işleme süreçleri ayrılmalıdır. Özetlemek gerekirse, işlemin bölümünde, parçaların yapısına ve teknolojisine, takım tezgahlarının işlevine, parçaların CNC CNC işleme içeriğine, montaj sürelerine ve ünitenin üretim organizasyonuna bağlı olmalıyız. Ayrıca, çalışma prosedürü merkezileştirme ilkesini veya çalışma prosedürü yerelleştirme ilkesini benimsemek önerilmektedir.

1. malzeme alüminyum 7075

2. CNC programlama ve gerekli aleti seçin.

3. T-oluğunun bir tornada işlenmesi ve son görünüm.  

4. Çapakları alın, sonra zımparalayın ve cilalayın.  

 

 

ürün gösterimi

cnc işleme

Fabrika gösterisi

cnc işleme

Hızlı Doğrudan Hakkında

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik. Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. CNC işleme, prototipleme tasarımı, 3D baskı, sac üretim, kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us