3B Baskı Heykeli

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Seri numarası Fotopolimer
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

3B Baskı Heykeli

3d baskı

3D yazıcıyla heykel nasıl yapılır?

1. Adım: Heykeli 3D olarak tarayın

İlk önce, heykeli tara   ve daha sonra elde edilen veriler bir 3B yazıcı kullanarak fiziksel nesneyi oluşturmak için kullanıldı. Ve sonra bu varlıklardan kalıplar çıkarır ve içine balmumu enjekte ederek balmumu figürlerini alırsınız.

 

2. Adım: mum kalıbı

Her şekil bir sıva kabuğuna sarıldı ve 870 ° C. Bu konuda   İşlemde, balmumu erir ve akar, bu da bir insansı sıva kabuğunun gerisini bırakır.

 

Adım 3: bir sıva kabuğu ile örtün

Son olarak, içine 980 ℃ sıvı bronz enjekte edilir. Soğuduğu ve çıkarıldığı zaman, bronz bir figür doğdu.

 

Hızlı prototipleme teknolojisi olarak 3D baskı, 30 yıldan fazla bir süredir geliştirilen hammaddelerin üst üste bindirilmesinin gerçekleştirilmesi için 3D dijital model tasarımını, lazer sinterlemeyi ve diğer teknolojik araçları kullanır. Geleneksel üretim yöntemleriyle karşılaştırıldığında 3D baskı, geleneksel üretim endüstrisinin ürün oluşturma sürecinde karmaşık sürecinden kaçınır. Aynı anda ürün oluşturmak için kalıplara ihtiyaç duymaz, bu nedenle yüksek verimlilik, düşük maliyet, kısa devre ve çevre koruma avantajları vardır.

 

Geleneksel üretim süreci ile karşılaştırıldığında, 3 boyutlu baskı teknolojisi çok fazla avantaj sağlıyor: sıradan insanların ürün yapma, üretim maliyetlerini azaltma, sadece birkaç saat içinde mucitler, en son tasarımlarını fiziksel hale getirme sürecini basitleştirebilir, daha sonra ayarlama ve baskı işleminden sonra fabrika üretim prototipinde birkaç hafta beklemek yerine, ikincisi, ürün geliştirme döngüsünü büyük ölçüde kısaltan herhangi bir işleme veya kalıp olmadan doğrudan bilgisayar grafik verilerinden herhangi bir şekilli parça üretebilir; metal işleme şaşırtıcı. Metal hammaddelerin% 90'ı fabrika zemine atıldı.

 

Oscar heykelcikleri ve 3D baskı teknolojisinin birleşimi, 3D baskı teknolojisinin avantajlarını bir kez daha kanıtlıyor. Oscar’ların yardımıyla, 3 boyutlu baskı dünyadaki yeni bir gelişme patlamasını yaşayacak.

 

3d baskı ürün show

 

 

3d baskı

 

Fabrika gösterisi 3d baskı

Hızlı Doğrudan Hakkında

RapidDirect 2014 yılında kuruldu, hızlı doğrudan büyümek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.
Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan müşterilerimize güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz. Ekibimiz, öncelikle işinizin büyümesi için dikkat çekici çözümler oluşturmak için çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, prototip işleme, kalıplama veya diğer herhangi bir imalatla ilgili hizmetleri arıyorsanız, hızlı doğrudan yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us