Sac İmalat Bölümü

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Özelleştirilmiş Sac İmalatı  

sac imalat

Ürün Açıklaması

Sac imalat için tasarım gerekir ve üç görünüm olarak da bilinen sac metal parçalarının çizimini çizer. Çizimin amacı, sac levha parçalarının yapısını ifade etmektir. Bir genişleme diyagramı çizin. Yani, karmaşık bir kısım düz bir parça halinde genişler.

Boşluk: NC boşaltma, ilk önce NC işleme prosedürlerini yazmak için, programlama yazılımı kullanarak, çizimin NC NC işleme makinesi tanımlanabilir programına genişlemesini ve daha sonra yapının plaka parçalarının programlanmasına ve delme şeklinin programlanmasına göre çizilmesi gerekir. dışarı.

Flanş çekme:     Flanş ve duman deliği, dumanın üzerindeki küçük bir delikte, daha büyük bir deliğe girerek, emme deliğine tekrar dokunun. Bunu yapmak gücü artırabilir, kaygan dişleri önleyebilir. Genellikle ince sac işleme kalınlığında kullanılır. Kalınlık daha büyük olduğunda, örneğin 2.0, 2.5, vb. Gibi kalınlıklarda, doğrudan dokunma, flanşlama yapabiliriz.

Delme: Genel delme makinesi işleme, işleme amacına ulaşmak için delme, Açma delme, delme, delme, delme, delme deliği ve diğer işleme yöntemlerine sahiptir.

Perçin perçin saplaması, perçin somunu, perçin vidası, vb. Perçinleme yöntemi, genellikle metal sac parçalara perçinlemek için bir delme makinesi veya bir hidrolik perçinleme makinesi tarafından tamamlanır.

Bükme: 2B düz parçaları 3B parçalara katlayın. İşlemi, işlemi tamamlamak için bir katlanır yatak ve karşılık gelen bir bükme kalıbına ihtiyaç duyar.

Birleşik kaynak: birden fazla parça bir araya getirilir ve mukavemetini arttırmak için tek parça kaynak parçalarının işlenmesi veya tek bir işlem yapma amacı elde edilir. İşlem yapan taraf genellikle aşağıdaki türlere sahiptir: CO2 gazı korumalı ark kaynağı, argon ark kaynağı, nokta kaynağı ve robot kaynağı vb. Kaynak yöntemlerinin seçimi, gerçek gereksinimlere ve malzemeye göre yapılır. Genel olarak, CO2 gazı korumalı kaynak demir plaka kaynağı için kullanılır; Alüminyum levha kaynağı için argon ark kaynağı; Robot kaynağı, malzeme parçaları büyük olduğunda ve kaynak dikişi uzun olduğunda kullanılır. Örneğin, kabin kaynağı için, çok fazla iş tasarrufu sağlayan ve iş verimliliğini ve kaynak kalitesini artıran robot kaynağı kullanılabilir.

Yüzey işleme: genellikle, yüzey işleme, fosfatlama cilt filmi, galvanik renkli çinko, kromat, pişirme boyası, oksidasyon vb. İçerir. Fosfatlama cilt filmi genellikle soğuk haddelenmiş plaka ve elektrolitik plaka için kullanılır; oksidasyonu önlemek için malzemenin yüzeyindeki koruyucu film. Sonra pişirme boyasının yapışmasını artırabilir. Kromat ve oksidasyon, alüminyum levha ve alüminyum profilin yüzey işleminde yaygın olarak kullanılır. Müşteri isteğine göre özel yüzey işleme yöntemi seçilmektedir.

Montaj: parçaları veya bileşenleri, eksiksiz bir malzeme oluşturacak şekilde bir araya getirmek. Montaj, malzemenin tamamlanmasının son adımıdır. Malzemenin çizilme ve ezilme nedeniyle kullanılamaması durumunda, çok fazla işlem süresi boşa harcayacak ve malzemenin maliyetini artıracak şekilde yeniden yapılması gerekir. Bu nedenle, malzemenin korunmasına özel dikkat gösterilmelidir.

Gösteri üret

sac imalat

Fabrika gösterisi

sac imalat

RapidDirect hakkında

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, sac imalat, kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us