Sac İmalatı-Özel Metal Konsol İmalatı

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Sac İmalatı-Özel Metal Konsol İmalatı

Ürün Açıklaması:

Sac metal işleme, neredeyse tüm yaşam alanlarındaki metal işlemenin üçte birini, geniş uygulama alanını oluşturur. Kesim işleminde sac işleme, lazer kesim, plazma kesim, alev kesim, makas, baskı vb. Lazer kesim son yıllarda artmaktadır. Metal plaka kesim alanında, mikron süper ince levhadan onlarca mm kalınlığa kadar olan levhaya kadar hepsi mükemmel etkili kesim olabilir.

Kalınlık: 0.5-38mm; Müşterinin çizim ihtiyaçlarına göre sac malzeme 0.5-38mm basın

Lazer Kesim: Hammaddelerin lazerle kesilmesi; Kesim malzemesini aydınlatmak için yüksek güç yoğunluklu lazer ışını kullanılır, böylece malzeme buharlaşma sıcaklığına, buharlaşmaya ve deliklerin oluşumuna hızlı bir şekilde ısıtılır. Malzemenin üzerindeki kirişin hareketi ile, delikler malzemenin kesilmesini tamamlamak için çok dar bir genişlik (yaklaşık 0,1 mm gibi) yarık oluşturmaya devam eder

Kaynak: Bükme etkisi için ürün boyutuna göre; Argon gazı korumasına kaynak yapmadan önce, koruma, bir kişinin koruması için bir siper alması, diğerlerinin de koruması için bir siper alması, koruyucunun kaynakla işbirliği yapması iyi olmalı, kaynağın soğuduktan sonra kapağını gevşetene kadar beklemesi gerekir, özel Tek yüzeyli kaynağın korumasının arkasına dikkat edilmelidir, ancak iyi koruma yoksa, kaynak sıvısı akamaz, şekli yoktur, çift yüzey oluşturur.

Damgalama: Bir zımba presi kullanarak, malzemeyi şekle sokun;

Parlatma: Zımpara kağıdı ile basit polisaj, küçük örgü zımpara kağıdı ile büyük örgü zımpara kağıdı arasında başlayan örgü sayısına göredir. Genel olarak konuşursak, metal yüzey zaten çok düzse, 600'den başlayabilir, çok düz değilse bile 400 veya 200'den başlayabilirsiniz.

Manuel Parlatma: Lazerden sonra çapağı manuel olarak çıkarın, yüzeyi daha pürüzsüz hale getirin.

sac imalat

ürün gösterimi

sac imalat

Fabrika gösterisi

sac imalat

RapidDirect hakkında

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, sac imalat, kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us