Sac İmalatı-Sac Damgalama

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Sac İmalatı-Sac Damgalama

Sac metal üretimi Sac metal işleme olarak adlandırılır. Örneğin, baca, demir namlu, yağ haznesi, havalandırma borusu, dirsek ölçüsü başı, yuvarlak yer, huni şekli, vb. Yapmak, ana işlem gereken kesme, bükme kenarı bükme, kalıp bükme, kaynaklama, perçinleme vb. belirli geometrik bilgiler. Sac metal parçalar, damgalama, bükme, germe ve diğer yollarla işlenebilen ince metal parçalardır. Genel bir tanım işleme sırasında aynı kalınlıkta olan parçalardır. Buna karşılık gelenler döküm parçaları, dövme parçaları, talaşlı imalat parçaları vb.

sac imalat

Ürün Açıklaması

Sac imalat   ve yaygın olarak kullanılan ((SPCC)), sıcak haddelenmiş levha (SHCC), galvanizli sac (SECC, SGCC), bakır (CU), pirinç, bakır, berilyum bakır, alüminyum levha (6061, 5052, 1010, 1060, 6063 , sert alüminyum vb.), alüminyum, paslanmaz çelik (ayna, tel çekme, sis), ürün fonksiyonuna göre farklıdır, farklı malzemeler seçin, genellikle ürünün faydasını ve maliyetini göz önünde bulundurmanız gerekir. Minimum, Pirinç, Bronz, Bakır, Sertleştirilmiş Metaller, Paslanmaz.

(1) SPCC, çoğunlukla elektrokaplama ve fırınlama için kullanılır, düşük maliyetli, şekillendirmesi kolay, malzeme kalınlığı ≤ 3.2mm.

(2) sıcak haddelenmiş SHCC plakası, malzeme T ≥ 3.0mm, aynı zamanda, çoğunlukla düz parçalar kullanılarak, düşük maliyetli ancak oluşturulması zor olan, galvanik kaplama ve fırın boya parçalarında kullanılır.

(3) galvanizli sac SECC ve SGCC.SECC elektrolitik levha, N malzemeye, P malzemeye ayrılmıştır, N malzemesi, yüzey işlemede kullanılmaz, yüksek maliyetli, P püskürtme malzemesinin parçaları püskürtmek için kullanılır.

(4) bakır; Esas olarak iletken malzeme kullanılır, yüzey işlemi nikel, krom kaplamadır veya işlem görmez, maliyeti yüksektir.

(5) alüminyum levha; Genellikle kullanılan yüzey kromat (j11-a), oksidasyon (iletken oksidasyon, kimyasal oksidasyon), yüksek maliyetli, gümüş, nikel kaplama.

(6) alüminyum profiller; Karmaşık enine kesit yapılarına sahip malzemeler, çeşitli kutularda yaygın olarak kullanılır. Alüminyum plaka ile bitirin.

(7) paslanmaz çelik; Genelde herhangi bir yüzey işlemi olmadan kullanılır, yüksek maliyetli.

Kullanım: elektronik donanım sac işleme

Yüzey işleme: Toz boyalı veya çinko kaplama, fırçalanmış

Tolerans: 0.5mm-0.10mm

Paketleme Detayları: Yüksek Hassas Metal Damgalama, Sac Damgalama, Metal Damgalama Parçaları; Blister Ambalaj, Karton, Tahta Sandık.

sac imalat

ürün gösterimi

sac imalat

Fabrika gösterisi

sac imalat

Hızlı Doğrudan Hakkında

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.
Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan müşterilerimize güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz. Ekibimiz, öncelikle işinizin büyümesi için dikkat çekici çözümler oluşturmak için çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, prototip işleme, kalıplama, metal levha imalatı veya diğer herhangi bir imalatla ilgili hizmetleri arıyorsanız, hızlı doğrudan yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us