Sac İmalatı-Paslanmaz Çelik OEM Hassas Sac Damgalama

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Sac İmalatı-Paslanmaz Çelik OEM Hassas Sac Levha Damgalama  

Sac imalatın popülerleşmesiyle, daha fazla insan ürünleri işlerken sac imalatını tercih etmektedir. Diğer kesim teknolojileri ile karşılaştırıldığında, sac üretimin yüksek hız, yüksek hassasiyet ve yüksek uyarlanabilirlik, ince yarık, küçük ısıdan etkilenen alan (küçük deformasyon), iyi kesim kalitesi kalitesi, gürültüsüz kesim ve benzeri kaynak bölgesi grubu ve performans avantajları vardır. temel malzemeye. Ve işleme sadece kalıptan arındırılmış basit bir aparata ihtiyaç duyuyor, karmaşık kalıp kesme işleme yönteminin yerini alabilir, üretim döngüsünü büyük ölçüde kısaltabilir, üretim maliyetlerini azaltabilir. RD'de, lazer kesim hizmetleri ve su jeti kesim hizmetleri vb. Dahil olmak üzere özelleştirilmiş sac imalatımız.

sac imalat

 

Ürün Açıklaması:

Malzeme: Paslanmaz Çelik; güçlü   sertlik, damgalama   Deformasyon kolay değildir, Sac metal malzemeler genellikle metaldir, plastik malzemeler sac işleme için kullanılamaz.

Boşluk: Farklı işleme yöntemlerine göre boşaltma, genel delme işlemine ayrılabilir, çeşitli delme, kesme makinesi malzemesi, lazer kesim, rüzgar izolasyonu, farklı işleme yöntemleri nedeniyle, işlem işleme teknolojisi de farklıdır. Sac levhanın ana körleme yöntemleri NC ve lazerle kesimdir.

Kesme:   Hazırlanan malzemenin büyük bir kısmını alın ve bir lazerle kesin.

Damgalama: Derin çekme: Çizim parçasının altı ile düz duvar arasındaki yuvarlatılmış köşelerin yarıçapı, plakanın kalınlığından daha büyük olmalıdır, yani R, t'den büyük olacaktır. Çizimi kolaylaştırmak için yuvarlatılmış köşelerin maksimum yarıçapı, plakanın kalınlığının 8 katından az veya ona eşit olmalıdır. Gerilmiş malzemenin kalınlığı, farklı yerlerdeki farklı strese bağlı olarak değişir. Genel olarak, alt merkez aynı kalınlıkta kalır, alt yuvarlatılmış köşeler incelir, üst dışbükey | kalınlaşır ve dikdörtgen streç etrafındaki yuvarlatılmış köşeler kalınlaşır.

Renk: Galvanizleme; Nikel kaplama; Yüzeyin oksidasyon ve korozyona uğramaması için yüzeyin çinko veya nikel ile kaplanması.

Yüzey: dekapaj pasivasyonu veya galvanizli, malzemenin oksidasyon direnci muamele sonrası artar.

Not: SUS201, SUS304, SUS316, A2-70, A2-80, A4-80, 4.8 6.8 8.8 10.9 12.9, pek çok sac, çelik, demir vb.

Kullanılmış: İnşaat sanayi makinaları, a   genellikle inşaat ve sanayi makinelerinde kullanılan ortak bir sac işlemle yapılmış parça.

sac imalat

ürün gösterimi

sac imalat

Fabrika gösterisi

sac imalat

RapidDirect hakkında

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3B baskı, sac imalat, kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us