Sac İmalatı-Yüksek Hassasiyetli OEM Tasarım

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Sac İmalatı-Yüksek Hassasiyetli OEM   dizayn

Sac metal parçalar, karmaşık ve çeşitli şekiller, yüksek hassasiyet gereksinimleri, çeşitli işleme yöntemleri ve küçük üretim grupları ile karakterize edilir. Parçaların belirli bir şeklini, büyüklüğünü ve performansını elde etmek amacıyla, boş plastik parça deformasyonu üretmek için genellikle farklı şekillendirme yöntemlerinin kullanılması yoluyla yapılır. Bu nedenle, sac metal işleme tasarımı esas olarak aşağıdaki içeriğe sahiptir: şekillendirme yöntemini belirlemek, şekillendirme ve yardımcı işlem prosedürünü ayarlamak, işleme ekipmanını ve denetim yöntemini seçmek, teknolojik parametreleri ve koşulları belirlemek, kalıp tasarım görevini seçmek, üzerinde.

 

sac imalat

 

Sac levhaların en yaygın şekillendirme yöntemleri kesme, delme / kesme / katlama / haddeleme, kaynaklama, yüzey işleme vb. Sac imalat kullanarak, yüksek hassasiyetli OEM tasarım sunabiliriz.

Ürün Açıklaması:

Damgalama: ile   damgalama ekipmanı ve dış kuvvet uygulamak için plaka, şerit, boru ve profil üzerindeki kalıplar, işleme yönteminin parçalarının gerekli şeklini ve boyutunu elde etmek için plastik deformasyon veya ayırma üretmesini sağlar.   Kısa sürede, aynı kalitede çok sayıda ekonomik ve tekrarlı üretim yapan bir işleme yöntemidir.

Su bıçağı kesme makinesi, çoğunlukla yüksek basınçlı pompa, CNC işleme platformu ve jet kesme kafasından oluşan ultra yüksek basınçlı su jeti kullanan soğuk kesme ekipmanıdır. Su bıçağı, metal malzemelerden metalik olmayan malzemelere, doğal malzemelerden yapay malzemelere, yiyeceklerden günlük ihtiyaçlara kadar temel olarak kesebilen çok çeşitli uygulamalara sahiptir ve | üniversal kesim makinası " . Su bıçağı soğuk kesimdir, ısı etkisi yoktur, deformasyon olmaz, asılı cüruf, ablasyon olmaz, malzemenin fiziksel ve kimyasal özellikleri değişmez.

sac imalat

Malzeme: Alüminyum, SGCC, SPCC, VCM, PCM, Paslanmaz Çelik, Bakır, Bronz, Demir

Ana ekipman: Zımbalama makineleri, Kaynak makineleri, Alevle kesme, Lazerle kesme, Alüminyum ekstrüzyon, Toz Boya hatları

Doğruluk: Lazer Kesim: +/- 0.1mm; CNC Bükme: +/- 0.1mm  
Yüzey Pürüzlülüğü: Ra 3.2 Kaynak: +/- 0.2mm

Yüzey İşlem: Eloksal, Parlatma, Çinko Kaplama, Nikel Kaplama, Krom Kaplama, Toz Boya, E-kaplama, Alodin, Blacken, vb

İşleme: Sac İmalatı

 

sac imalat

ürün gösterimi

sac imalat Fabrika gösterisi

sac imalat

RapidDirect hakkında

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.
Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan müşterilerimize güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz. Ekibimiz, öncelikle işinizin büyümesi için dikkat çekici çözümler oluşturmak için çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarım, 3D baskı, prototip işleme, kalıplama, metal levha imalatı veya diğer herhangi bir imalatla ilgili hizmetleri arıyorsanız, hızlı doğrudan yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us