Polipropilen Plastik Bardak Enjeksiyon Kalıplama İşlemi

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Polipropilen Plastik Bardak Enjeksiyon Kalıplama İşlemi

Enjeksiyon kalıplama endüstriyel ürünlerin kalıplanması için bir yöntemdir. Genelde kauçuk veya plastikten mamul ürünler enjeksiyon kalıbına da ayrılabilir. Enjeksiyon   kalıplama makinesi, ana kalıplama ekipmanının çeşitli şekillerinden plastik ürünlerden yapılan plastik kalıplama kalıbını kullanarak, enjeksiyon kalıplama makinesi ve kalıptan elde etmek için kullanılan termoplastik veya termoset malzemedir.

enjeksiyon kalıplama

Ürün Açıklaması:

1,   Hammadde : Polipropilen (PP),     sunabilir   ekleyerek farklı renkler   farklı renklendiriciler. Saf PP yarı saydam fildişi beyazdır ve çeşitli renklerde boyanabilir. Genel enjeksiyonlu kalıplama makinelerinde PP boyama sadece masterbatch kullanabilir. Ramar makinesinde karıştırmayı artıran bağımsız plastikleştirme elemanları toner ile de boyanabilir. Dış mekan kullanımı, genellikle UV stabilizatör ve karbon siyahı kullanılarak kullanılır. Geri dönüştürülmüş malzemenin% 15'inden fazlasını kullanmayın, aksi takdirde mukavemet ve renk solması azalır. PP enjeksiyonlu kalıplama genellikle özel kurutma işlemlerine ihtiyaç duymaz.

2, Kalıp ve surat asmayı tasarımı   geçit:    

Kalıp sıcaklığı olabilir     50-90 ° C, çekirdek sıcaklığı olabilir   5 ° Kavite sıcaklığından daha düşük C, kızak çapı     4-7 mm, iğne somunu geçit uzunluğu 1-1,5 mm olabilir ve çap 0,7 mm kadar küçük olabilir.

3 m Erime sıcaklığını ayarlama:  

PP'nin erime noktası 160-175 ° C, ayrışma sıcaklığı 350 ° C, ancak enjeksiyon işlemi sırasında sıcaklık ayarı 275 ° C, erime sıcaklığı olabilir   240 ° C.

4, Enjeksiyon kalıplama hızını kontrol etme:

   Dahili stresi ve deformasyonu azaltmak için yüksek hızlı enjeksiyonu seçebiliriz. Desenin yüzeyinin geçit tarafından yayılan açık ve koyu bir çizgisi varsa, düşük hızlı enjeksiyon ve daha yüksek kalıp sıcaklığı kullanın.

5, Enjeksiyon kalıplama basıncı sürdürme:  

Daha yüksek bir enjeksiyon basıncı (1500-1800 bar) ve bir tutma basıncı (enjeksiyon basıncının yaklaşık% 80'i) kullanın. Bakım   tam strokun% 95'inde basınç uygulayın ve daha uzun tutma süresi kullanın.

6,   Ürünlerin sonraki işlemleri:  

Kristalleşme sonrası oluşan büzülme deformasyonunu önlemek için, ürünün genel olarak sıcak suya batırılması gerekir.

7, Manuel işleme:

Kenarları bıçak veya makasla düzeltmek.

ürün gösterimi

enjeksiyon kalıplama

Fabrika gösterisi  

enjeksiyon kalıplama

Hızlı Doğrudan Hakkında

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarımı, 3D baskı, sac imalat, enjeksiyon kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us