Silikon Kılıfın Enjeksiyon Kalıplama İşlemi

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Silikon Kılıfın Enjeksiyon Kalıplama İşlemi

Enjeksiyon kalıplama aynı zamanda enjeksiyon kalıplama olarak da bilinir, bir enjeksiyon ve kalıplama yöntemidir. Enjeksiyon kalıplama yönteminin üretim hızı, yüksek verim, otomasyon işlemini gerçekleştirebilir, tasarım ve renk cinsinin çok fazla olması, Jane tarafından sayısız şekil verebilmesi, büyükten küçük ebatlara kadar ve boyut ve ürün yükseltmede kesin, karmaşık şekilli parçalar, enjeksiyonlu kalıplama, karmaşık şekilli ürün ve işleme alanı ile seri üretim için uygundur.

Belli bir sıcaklıkta, vida boyunca tamamen erimiş plastik malzemeleri kalıplama yöntemini elde etmek için soğutma ve sertleştirme işleminden sonra kalıp boşluğuna yüksek basınçlı enjeksiyonla karıştırın. Bu yöntem, karmaşık parçaların seri üretimi için uygundur ve önemli işleme yöntemlerinden biridir.

enjeksiyon kalıplama

Ürün Açıklaması:

Enjeksiyon işlemindeki basınç, plastikleştirme ve ürün kalitesini doğrudan etkileyen plastikleştirme basıncı ve enjeksiyon basıncı içerir.

Plastikleştirme basıncının arttırılması, eriyik sıcaklığını tekdüzen yapabilir, renk karışımını tekdüze yapabilir ve eriyik içindeki gazı boşaltabilir. Genel işlemlerde, ürünün kalitesini sağlamak için plastikleştirme basıncı mümkün olduğunca düşük olarak belirlenmelidir. Spesifik değer kullanılan plastik türüne göre değişir, ancak nadiren 20 kg / cm2'yi aşıyor.

1,   Hammadde:

Silikon   Yapı, elektronik eşya, makine, metalurji, otomobil, kimya sanayi, tekstil, hafif sanayi, gıda, medikal ve diğer uygulama alanları temel malzeme alanında çok geniştir, hem inorganik hem de organik malzemelerin performansına sahiptir, dayanıklıdır. düşük sıcaklığa, elektriksel izolasyona, ozona dayanıklı, radyasyona dayanıklı, alev geciktirici, hidrofobik, toksik olmayan, tatsız ve fizyolojik atalet. Silikon ürünler dört kategoride sınıflandırılabilir: silikon kauçuk, silikon yağı, silikon reçine ve birleştirme maddesi.

2, Enjeksiyon Kalıplama İşlemi:  

  • Silikon kalıp kalıbı   vulkanizasyon kalıplama makinesine sabitlenmeli, daha sonra kalıplama için gereken sıcaklık, basınç ve süre gibi parametreleri ayarlayınız.
  • Boşaltma   kalıplama kalıbına silikon hammadde   makinenin sıcaklığından sonra ulaşan   ayarlanan değer, sonra işletmek   vulkanizasyon için kalıplama makinesi.
  • Vulkanizasyon tamamlandıktan sonra kalıplama kalıbını açın   ve   silikon kılıfı çıkarın.

3,   Manuel İşleme:  

Kenarları bıçak veya makasla düzeltmek.

4,   Soğutma ve ısıtma sistemi

Conta güvenilir olacaktır, sistem 0.5mpa basınç altında kaçak olaylarına sahip olmamalıdır ve onarımı kolaydır, kalıp çerçevesindeki sızdırmazlık oluğunun boyutu ve şekli ilgili standartları karşılamalıdır.   Su ve yağ kanalı ara parçaları, kolay paslanmayan malzemelerden yapılmış olmalıdır. Ön ve arka kalıplar, merkezi su dağıtım modunu benimseyecektir.

ürün gösterimi

enjeksiyon kalıplama

Fabrika gösterisi  

enjeksiyon kalıplama

Hızlı Doğrudan Hakkında

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarım, 3B baskı, sac imalat, enjeksiyonlu kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us