Bakalit Küllüğün Enjeksiyon Kalıplama İşlemi

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Bakalit Küllüğün Enjeksiyon Kalıplama İşlemi

enjeksiyon kalıplama

Ürün Açıklaması

Malzeme: Bakalit   Toz (PF). Bakalit olarak da bilinen Bakalit, elektrikli ev aletleri ve günlük endüstriyel ürünler üretmek için kullanılan iyi bir yalıtım performansına sahiptir. Esas olarak dolgu maddesi olarak ahşap tozu olan fenolik plastikten yapılmıştır.

Enjeksiyon kalıplama işlemi:

Bakalit tozu akışkanlığı olan bir erimiş halde eritilir, daha sonra bakalit eriyiğini kalıp boşluğuna enjekte eder ve soğuduktan sonra bakalit küllüğü oluşturur.

İşlem noktaları:

Geri basınç: Bakalitin enjeksiyon basıncı genellikle 3-5 kg ​​/ cm2 arasındadır ve uygun basınç seçilerek farklı ürünlere ve ürün yapılarına göre üretilebilir.

Enjeksiyon kalıplama hızı:   Bakalitin enjeksiyon hızı esas olarak orta hızdadır. İyi akışkanlık nedeniyle, bakalitin enjeksiyonla kalıplanması, özellikle yüksek bir enjeksiyon basıncı gerektirmez ve basınç, yaklaşık 60 kg olabilir.

Kalıp sıcaklığı:   Bakalit daha hızlı bir şekillendirme hızına sahiptir ve kalıp sıcaklığı 70 ° C. Genellikle 40 ° C.

Malzeme sıcaklığı, kalıp sıcaklığı kontrolü

Farklı tip plastikler farklı sıcaklık gereklilikleri gerektiriyor, plastik malzeme likit değil ve ikiden fazla karışımın kullanımı aynı olmuyor, plastik malzeme kontrolünü optimal akış değeri kapsamına almalı, bunlar genellikle kolay, ancak bazı kalıp sıcaklık kontrolü daha karmaşıktır, farklı bir geometrik şekil, boyut, farklı soğutma konusunun kalınlık oranı oluşturan farklı gereksinimleri vardır, kalıp sıcaklığı büyük ölçüde, soğutma süresini kontrol eder.

Basınç ve egzoz kontrolü

Uygun enjeksiyon basıncı, sıkma kuvveti arasındaki uyuşma, çözülen kalıbın debugunda olmalıdır, kalıp boşluğunda ve havadaki boşluktan oluşan çekirdek ve plastik tarafından üretilen gaz, egzoz kısa kalıbı gibi egzoz yarık kalıbından olmalıdır Atış, kaynak izi veya yanıklar, bazen üç şekillendirme kusuru, aynı yerde zaman zaman ortaya çıkacaktır.

Enjeksiyon parçalarının ek şekillendirme kontrolü  

Farklı şekil ve ebatlardan dolayı bazı plastik parçalar, sıcaklık ve basınç değişimi kaybıyla birlikte, farklı şekillerde deformasyon ve bükülme koşulları olacaktır, şu anda bazı yardımcı armatürlerin ayarlanması, düzeltilmesinden sonra düzeltici önlemler alınması kalıp dışında kalan parçaları, daha iyi bir düzeltme, ayar efekti elde ettikten sonra doğal soğumasını bekleyin. Enjeksiyon kalıplama işlemi boyunca sıkı bir yönetim sağlanırsa, enjeksiyon kalıplama parçalarının boyutu çok ideal kontrol olacaktır.  

 

ürün gösterimi

enjeksiyon kalıplama

Fabrika gösterisi

enjeksiyon kalıplama

Hızlı Doğrudan Hakkında

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarım, 3B baskı, sac imalat, enjeksiyonlu kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us