Enjeksiyon Kalıplama-Plastik Saklama Kabı

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Enjeksiyon Kalıplama-Plastik Saklama Kabı

Enjeksiyon kalıplama plastik ısıl plastikliğin kullanımıdır, ilk önce plastik hammadde sürtünme ısısı ile döndürülür ve malzeme borulu ısıtma ile akışkan haline getirilir ve çözülür, daha sonra çeşitli deliklere soğutulduktan sonra model deliğinin tasarımına enjeksiyon basıncı uygulanır ürün şeklinin şekilleri.

enjeksiyon kalıplama

Ürün Açıklaması

Enjeksiyon Kalıp İşleme: Kalıp kilitleme - enjeksiyon tutkal - erime tutkal - salma - kalıp açma - bitmiş ürünü çıkartın.

Malzemeler: Sıcak plastik plastik, ısıtma ve soğutma sertleşmesinde kademeli olarak yumuşayan plastik eriyiğe karşılık gelir; ısıtma gibi tekrar yumuşatmak için kaynaşabilir, böylece kırma işleminden sonra kötü ürünü oluşturmak enjeksiyon kalıplama için yeni malzemeler ekleyebilir. Isıtma gibi termoset plastik ısıl kürleme, tekrar yumuşamasını sağlayamadı. Yine kalıplama tekrarladı. Termoset plastik kalıplama, düşük sıcaklıkta ön ısıtma, hammaddeden ısıtma borusuna yumuşatmak ve daha sonra bir kalıp boşluğuna yüksek basınç uygulamak. Yüksek sıcaklıkta ısıtma sklerozu için kalıp ve daha sonra kalıp soğutma. Termoset plastiğinin dezavantajı geri dönüşümlü kullanım değildir. Termoplastik enjeksiyon işleminde kullanılır.

Erime işlemini etkileyen koşullar

Tutkal erime sıcaklığı: Erime sıcaklığı farklıdır, plastik viskozite de farklıdır, doldurma akışı sırasında dinamik durum da doğadan farklıdır, iç gerilme oluşumu etkilenir, gereken soğutma süresi aynı değildir. Bu, erime sıcaklığının etkisi, tüm döngü süresini içerir ve erime sıcaklığı, eğer aşırı ısı, bozunma, bozunma gazı, sarı ve Böylece, daha fazla ürün akış çizgileri ve kabarcıklar neden olur. Ürünün görünümünü ve gücünü etkiler. Erime sıcaklığı ve vida tasarımı, besleme borusu sıcaklığı ve geri vidalama basıncı, vida hızı, enjeksiyon hacmi ve çevrim süresi. Her farklı malzeme türü farklı uygun erime sıcaklık aralığına sahiptir. Dizine bakın ve ardından gerçek test sonuçlarına dayanarak, ürün özellikleri nedeniyle kalıp tasarımı farklılıkları nedeniyle. En önemlisi, bu durumda, kalıplama öğelerinin kalite yönetimi olarak tutanaklarının dahil edilmesi gerekir.

Malzeme Borusu Sıcaklığı
Malzeme borusu sıcaklığı ayarı, ısıtma halkasının boru sıcaklığı malzemesini, yani ısı kaynağını eritmek için kontrol etmektir. Ana amaç iki, biri orijinali besleme borusunda mahsurlaştırmak ve soğuk sert plastik eriyiği vidalamak ve vida döndürmektir. Şekil 2, bir eriyik elde etmek için gereken ısı enerjisinin plastik kısmını yapmaktır. Sıcaklık ayarı plastik hammaddeye göre değişir. Malzeme özelliklerinden elde edilen verilerden. Ancak, genel olarak erime sıcaklığından daha düşük sıcaklık yaklaşık 5-10 derecedir. Vida dönmesi nedeniyle ayrıca ısıl mekanik neden olabilir. Besleme borusu sıcaklığı. Genellikle dört kontrol periyoduna bölünür. En uygun vida besleme bölümü, sıkıştırma bölümü, ölçüm süresi ve ayrıca diğer ateşleme uçlarına farklı sıcaklık kontrol ayarları verilmiştir. Çünkü erime sıcaklığı mutlak durumdur ve besleme borusu sıcaklığı görecelidir. Genel plastikler çoğunlukla düşük sıcaklık ayarının arkasındaki besleme borusundadır. Sonra parçalı parça, ateş ucu kısmına kadar sıcaklık ayarını arttırdı. Just'in ısı korumasının etkisinden dolayı nispeten basittir, nedeni genellikle erime sıcaklığına ev ödevine yakındır. Ancak bazen tel çekme, katılaşma ve benzeri işlemleri kontrol etmek için ateş ucu sıcaklık ayarı da kullanılabilir.
 

Ürün Gösterisi  

enjeksiyon kalıplama

Fabrika gösterisi  

enjeksiyon kalıplama

Hızlı Doğrudan Hakkında

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarım, 3B baskı, sac imalat, enjeksiyonlu kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us