Enjeksiyon Kalıplama-Su Borusu Bağlantı Elemanları

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Menşei ülke Shenzhen Çin
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Enjeksiyon Kalıplama-Su Borusu Bağlantı Elemanları

Yaygın olarak elektrikli ürünlerde, elektrikli alet kabuğunda ve elektronik ürün yapısında kullanılır. PC modifiye ürünleri daha fazladır, genellikle cam elyafı, mineral dolgu maddeleri, kimyasal alev geciktiriciler, diğer plastikler eklenir. PC plastikleri zayıf akışkanlık ve yüksek işlem sıcaklığına sahiptir. birçok modifiye malzemenin işlenmesi özel plastikleştirme enjeksiyon yapısına ihtiyaç duyar.

enjeksiyon kalıplama

Ürün Açıklaması  

Plastiklerin işlenmesi
PC geniş bir su emme oranına sahiptir, bu yüzden işlemden önce ısıtılmalı ve kurutulmalıdır. Saf PC, 120 ° C'de kurutulur, modifiye PC genellikle 4 saatten fazla 110 ° C'de kurutulur. 10 saatten fazla kurutmayın. Genellikle, hava ekstrüzyonunu yeterince kuru değerlendirmek için kullanılabilir. Hammaddenin% 20'sine kadar kullanılabilir. Bazı durumlarda, hammaddenin% 100'ü kullanılabilir. Gerçek miktar, ürünün kalite gereksinimlerine bağlıdır. Yeniden işlenmiş malzemeler aynı anda farklı renkteki masterbatch'lerle karıştırılmamalıdır, aksi takdirde bitmiş ürünün özelliklerine ciddi şekilde zarar verir.

Enjeksiyon makinesi seçimi
Artık PC ürünleri, maliyet ve diğer nedenlerden dolayı, özellikle elektrik ürünlerinin, özellikle de alev geciktirici PC ve diğer plastik alaşımlı kalıplamada, ateşleme geciktirici PC ve diğer plastik alaşımlı ürünlerde, ateşleme performansını artırmak için modifiye malzemelerin kullanımı, karışımı, korozyon direnci, geleneksel plastikleştirme vidasını zorlaştırır.

Kalıp ve kapı tasarımı
Yaygın kalıp sıcaklığı 80-100 ℃, cam elyafı 100-130 add eklenir, küçük ürünler iğne kapısı kullanılabilir, geçidin derinliği en kalın kısmın% 70'i olmalıdır, diğer kapılar halka ve dikdörtgendir.
Kapı ne kadar büyük olursa, plastiği azaltmak için o kadar iyidir, kesiktir ve kusurlara neden olur. Havalandırma derinliği 0,03-0,06 mm'den az olmalı ve akış kanalı mümkün olduğu kadar kısa ve yuvarlak olmalıdır. Bırakma eğimi genellikle yaklaşık 30'-1'dir.

Erime sıcaklığı
İşlem sıcaklığını belirlemek için boş bir enjeksiyon yöntemi kullanabilir. Genel PC işlem sıcaklığı 270-320 ℃, bazı modifiye veya düşük moleküler ağırlıklı PC 230-270 ℃ 'dir.

Enjeksiyon hızı
Elektrikli anahtar parçaları gibi daha hızlı enjeksiyon hızı kalıplama bakın. Yavaş - hızlı prototipleme için ortaktır.

Geri basınç
Yaklaşık 10bar'lık geri basınç, hava işaretleri veya karışık renkler olmadan uygun şekilde azaltılabilir.

Gözaltı süresi
Kalma süresi yüksek sıcaklıkta çok uzunsa, malzeme kaliteyi düşürür, CO2 salınır ve sararır. LDPE, POM, ABS veya PA temizleme silindiri kullanmayın. PS temizleme uygulayın.

Dikkat edilmesi gereken konular
Bazı modifiye PC'ler, çok fazla iyileşme süresine (moleküler ağırlık azaltma) veya koyu kahverengi sıvı kabarcıkların üretilmesi kolay, düzensiz karıştırılmış çeşitli bileşenlere bağlı olarak değişir.

ürün gösterimi

enjeksiyon kalıplama

Fabrika gösterisi

enjeksiyon kalıplama

Hızlı Doğrudan Hakkında

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. Prototip tasarım, 3B baskı, sac imalat, enjeksiyonlu kalıplama veya diğer imalatla ilgili hizmetler arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

 

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us