Enjeksiyon Kalıplama Parçası

Servis Detayları
Marka RapidDirect
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi tartışılabilir
Minimum sipariş 1
Ortalama teslim süresi pazarlık etmek
Ödeme şekli T / T, PayPal, Western Union, Visa

Enjeksiyon Kalıplama Parçası

Enjeksiyon kalıplama, malzemeleri kalıplara enjekte ederek parça üretme yöntemidir. Plastiklerin işlenmesinde ana yöntem enjeksiyonla kalıplamadır. Bu işlemde plastik bir ısıtıcının içine yerleştirilir ve burada ısıtılır ve pistonlu bir vida ile uzun bir odaya enjekte edilir. Daha sonra sıvı halde yumuşatılır. Meme, içinden akışkan plastiğin soğumaya zorlandığı ve kalıbın kapalı olduğu odanın sonunda bulunur. Plastik soğudukça ve katılaşırken, yarı bitmiş ürün baskı makinesinden çekilir.

enjeksiyon kalıplama

Ürün Açıklaması

Malzeme: ABS,   sunabilir   ekleyerek farklı renkler   farklı renklendiriciler.   Dış katman, erimiş malzeme kalıplama sırasında boşluk yüzeyine temas ettiğinde derhal düşük yoğunluklu bir katı kabuk oluşturmak için soğur. Plastiklerin zayıf termal iletkenliği nedeniyle, iç plastik tabaka yavaş yavaş soğur ve yüksek yoğunluklu katı tabakanın büyük bir büzülmesinin oluşumu. Bu nedenle, duvar kalınlığı, yavaş soğutma, büzülmenin yüksek yoğunluklu tabaka kalınlığı. Ayrıca, gömülü parçaların ve gömülü parçaların düzeninin olup olmadığına bakılmaksızın, miktarın malzeme akış yönü, yoğunluk dağılımı ve büzülme direncinin boyutu, dolayısıyla plastik parçaların büzülme boyutu, yönü üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

Enjeksiyon kalıplama işlemi özelliği:

Oluşması kolay reçine, bükme ve metal sertliği, mukavemeti ve karşılıklı tamamlayıcı kombinasyonunun bir ısı direnci, karmaşık bir sofistike metal plastik entegrasyon ürününde yapılabilir.  

Enjeksiyon kalıplama sıcaklığı:

Düşük kalıp sıcaklığı, kalıp büzülmesini azaltabilir. Tek tip kalıp sıcaklığı, kısa soğutma süresi ve hızlı enjeksiyon hızı plastik parçaların bükülme deformasyonunu azaltabilir. Kristalli polimerler için, kalıp sıcaklığının arttırılması, plastik parçaların boyutunu stabilize edebilir ve kristalleşme sonrası olaydan kaçınabilir, ancak daha uzun kalıplama döngüsü ve kırılgan plastik parça kusurlarına yol açacaktır.

Plastikleştirme basıncı:

Genel olarak, plastikleştirme basıncı artacak   plastikleştirme verimliliği. Enjeksiyon basıncı daha yüksekse, tutma süresi daha uzundur ve ürün boyutsal doğruluğu daha yüksektir.

ürün gösterimi

enjeksiyon kalıplama

Fabrika gösterisi

enjeksiyon kalıplama

Hızlı Doğrudan Hakkında

2014 yılında kurulan hızlı doğrudan, büyümek için öğrenmek için sürekli bir çaba sarf etti, bu bizim nihai gücümüz oldu. Bizi rakiplerimizden ayrı kılan yolculuğumuz, müşterilerimizin kolaylığı için güvenilir üretim çözümleriyle birlikte çıktığımız yetenekli bir deneyim oldu. Müşterilerin üretim sürecinde karşılaştıkları zor ve kafa karıştırıcı yolunun farkında olduk. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları ürünleri en uygun maliyetle ve en yüksek kalite standartlarında üretmeye öncülük ettik.

Dünyanın en iyi çevrimiçi üretim şirketlerinden biri olan Rapid Direct   onun vaat etti   güvenilir ve dikkat çekici global hizmetler sunan müşteriler. Hızlı Doğrudan   ekibi, işletmenizin büyümesi için dikkate değer çözümler oluşturmak için öncelikle çalışan yetenekli ve tutkulu uzmanlardan oluşur. CNC işleme, hızlı prototipleme tasarımı, 3B baskı, sac üretim, enjeksiyonlu kalıplama veya diğer herhangi bir imalatla ilgili hizmet arıyorsanız, Rapid Direct   yolculuğunuz boyunca büyümenize yardımcı olmak için burada.

 

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Rm306, ZhiMei Uzay, 2. Yok., Lixin Rd, Fuyong Kasabası, Shenzhen, Çin, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Çalışma zamanı :9:00-18:30(Beijing Saat)

contact us